Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /polmeb/wp-content/plugins/q-and-a/inc/functions.php on line 252

Projekt indywidualny

Zamówienie projektu w firmie Polmeb daje Państwu możliwość uczestniczenia w procesie jego powstawania. Dzięki temu możecie dostosować meble do swoich oczekiwań i potrzeb. Zaprojektowane w ten sposób meble są  wygodniejsze , funkcjonalniejsze i nie powtarzalne.

Zamówienie projektu jest szczególnie korzystne wtedy gdy mieszkanie ma nietypowy kształt, a Państwa oczekiwania są nieszablonowe.

Podczas naszego pierwszego spotkania ustalamy wspólnie, jakiego rodzaju meble będą Państwu potrzebne, jaka ma być ich liczba, wielkość, jak mają być umieszczone względem siebie i z jakiego materiału mają być wykonane. Ustalamy również jakie są Państwa preferencje co do wyglądu, kształtu i koloru.

Aby pomóc w sprecyzowaniu potrzeb oraz oczekiwań, mamy do Państwa dyspozycji wiele katalogów z meblami oraz próbniki materiałów i kolorów. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego oprogramowania wspierającego projektowanie i wizualizację Państwa pomysłów.

Kuchnia_1 lazienka Kuchnia_3 Kuchnia_2

Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania z zakresu projektu mebli, mogą Państwo skorzystać z naszej strony z często zadawanymi pytaniami, klikając link „Częste pytania”, lub mogą Państwo poradzić się naszego konsultanta poprzez wysłanie e-maila na stronie „Kontakt”.

Copyright © 2013 Polmeb. All Rights Reserved.